deelnemende bedrijven

Per heden hebben zich de volgende bedrijven aangesloten bij de Bende van Acht:

Bij Anne Wine – B&B en Beeldend Kunstenaar te Kloosterburen – www.annewine.nl
De Ruimtela – Galerie te Houwerzijl – www.ruimtela.nl
Kartbaan te Ulrum – www.kartbaanulrum.nl
De Groene Luwte – Biologisch/dynamische tuin te Molenrij – www.degroeneluwte.nl
’t Ailand – Proeverij van de Goede Vissers te Lauwersoog – www.ailand.nl
Het Raadhuis – Galerie te Eenrum – www.galeriehetraadhuis.nl
Huisje aan de Dijk – Vakantiehuis te Pieterburen – www.huisjeaandedijk.nl
Binnema Natural Living – Groothandel te Eenrum – www.binnemanatuurproducten.com
Expoor – Station voor Activiteiten te Ulrum – www.expoor.nl
Salamander-Outdoor – Verhuur kano’s & fietsen en survival te Wehe-Den Hoorn – www.desalamander-outdoor.nl
De Energiek – Groepsaccommodatie te Wehe-Den Hoorn – www.de-energiek.nl
De Fledder – Biologische plantage & winkel te Kloosterburen – www.defledder.nl
Edit de Gooijer – Keramiekatelier te Pieterburen – www.editdegooijer.nl
en BB&B – Budget B&B bij Kunstenares te Pieterburen – www.budgetbnb.nl
Kerk Vierhuizen – Erfgoed te Vierhuizen – www.kerkvierhuizen.nl
Waddenhoes – B&B en Gastenverblijf – www.waddenhoes.nl
en De Groene Kicker – Verhuur fietsen, kickbikes en skates te Pieterburen – www.degroenekicker.nl
Nieuw Midhuizen – B&B en Akkerbouwbedrijf te Vierhuizen – www.nieuwmidhuien.com
Lauwersland-Online – Nieuwswebsite voor De Marne en het Lauwersland te Leens – www.lauwersland-online.nl
Sloepenloods – Handmatige (her)bouw en restauratie van sloepen en boten te Zoutkamp – link sloepenloods
Landhuis Oosterhouw – landhuis en parktuin te Leens – www.oosterhouw.nl
Gebroeders Luden – Stichting ter behoud Historische Reddingsboot te Lauwersoog – www.gebroeders-luden.nl
Waterrecreatie Zoutkamp – Beheer Binnenhaven Zoutkamp – www.waterrecreatiezoutkamp.nl
Schierstee – Hotel/Restaurant te Wehe-Den Hoorn – http://schierstee.nl
De Schreef – Steenhouwerij te Schouwerzijl – www.deschreef.nl
Museum Domies Toen – Botanische Museumtuin rondom Petruskerk te Pieterburen – www.domiestoen.nl
Wongema – Meerdaagse werkplek, weekendaccommodatie en dorpscafé te Hornhuizen – www.wongema.nl
Landgoed Wilgenheerd – B&B en natuurcamping te Wehe-Den Hoorn – http://wilgenheerd.nl
en Noord Bromo – Vakantiehuis te Hornhuizen – www.familiesijpkens.nl
Juckemaheerd – B&B bij paardenboerderij te Niekerk/Zoutkamp – www.juckemaheerd.nl
d’Olle Pastorie – B&B en sauna te Vierhuizen – www.ollepastorie.nl
Tuktuk Lauwersoog – Verhuur Tuktuk te Lauwersoog – www.tuktuklauwersoog.nl
en MS-Tender – Sportvisserij op de Noordzee te Lauwersoog – www.ms-tender.nl
Bie Diek – Camping, zaal en winkeltje te Kruisweg – www.biediek.nl
en Proeverij Heerlijk Hogeland – Jaarlijkse proeverij te Kruisweg – http://www.biediek.nl/proeverij/
Bij Tij en Ontij – Antiquariaat te Kloosterburen – www.bijtijenontij.nl
Landgoud – Biologisch landbouwbedrijf te Kloosterburen – www.landgoud.nl
Arjen Venekamp – Meubelmaker, tuinhuizen & schuren te Leens – geen website
Taarterie De Dis – Taarten & catering te Pieterburen – www.taarteriededis.nl
en B&B Tussen de Tuinen – B&B in tuinhuis in Pieterburen – www.tussendetuinen.nl
Nou Nog Mooier – Lijstenmakerij, galerie, meubelmakerij en snuisterij te Warfhuizen – www.nounogmooier.nl
en De Verbeelding – Reclame en Ontwerp te Warfhuizen – www.deverbeelding.nl
Hogeland Films – Audiovisuele producties, filmmaker, componist te Houwerzijl – www.hogelandfilms.nl
en Marnecultuur – Cultuurwebsite voor de gemeente De Marne – www.marnecultuur.nl
De Broekstermaar – Gastenkamers en appartement, B&B te Pieterburen – www.broekstermaar.nl
Rust Ruimte Groningen – Vakantiehuis en groepsaccommodatie te Wehe-Den Hoorn – www.rustruimtegroningen.nl
en Waddenfun Adventurepark – Indoor Klimparcoursen en Outdoor Activiteiten te Wehe-Den Hoorn – http://waddenfun.nl
Lauwersland Wonen – Makelaardij te Ulrum – www.lauwerslandwonen.nl
DoeZoo Insektenwereld – Dierentuin met kriebelbeestjes en andere dieren te Leens – www.doezoo.nl
Anne Hilderink – Beeldend kunstenaar te Kloosterburen – www.annehilderink.nl
B&B Houwerzijl – B&B te Houwerzijl – www.bb-houwerzijl.nl
Landbouwbedrijf Aling – Landbouwbedrijf te Vierhuizen
Galerie Gewaagd – Galerie te Hornhuizen – www.galeriegewaagd.nl
De Kleine Plantage – Kwekerij met Tuinen en Tuinontwerp te Eenrum – www.dekleineplantage.nl
De Zilte Bries – Bakkerij/Lunchroom te Zoutkamp – https://nl-nl.facebook.com/DeZilteBries
Annemarie Mayers – Beeldend Kunstenaar en B&B/Appartement Noorderloft te Hornhuizen – www.noorderloft.nl
Joke de Boer Verzekeringen & Hypotheken te Leens – www.jokedeboerverzekeringen.nl
Armhoes Joapke: kerk, kerkhof, lijkenhuisje en de molen – Erfgoed te Zuurdijk – www.armhoesjoapke.nl
Kado & Zo – Kadowinkel te Zoutkamp – www.speelgoedkadoenzo.nl
Bed and Breakfast Het Tuinhuis – B&B te Ulrum – www.bedandbreakfast-tuinhuis.nl
Sleepboot Willem – B&B op sleepboot in haven te Zoutkamp – www.sleepbootwillemzoutkamp.nl
Zorgboerderij Pieterburen – zorgboerderij met boerderijwinkel, kaasmakerij, etc. te Pieterburen – www.zorgboerderijpieterburen.nl
Restaurant IJssalon de Boeter – restaurant en ijssalon te Zoutkamp – www.deboeter.nl
DasjaGoud – Uitagenda en Producties te Pieterburen – www.dasjagoud.nl
Elize Catharina-Heerd – Koffie- en Winkelmuseum te Pieterburen –
Eya Popeya StiPP – Poppen- en Creaturentheater, Poppentheaterschool en Natuureducatie te Zoutkamp – www.poppentheaterschool.nl
IVN Noord – Nationaal Park Lauwersmeer – www.ivn.nl/afdeling/noord-groningen
Zolderman Boeken (antiquariaat), Triona Pers (ambachtelijke drukkerij) en Uitgeverij Vliedorp te Houwerzijl – www.zolderman.nl
Taalcorrect – Taalbureau te Zoutkamp – www.taal-correct.nl
Mathilde van Wijnen – musicus en beeldend kunstenaar te Warfhuizen – www.mathildevanwijnen.nl
Vakantiehuis Klein Onrust te Hornhuizen en de Lamsvachtwinkel op boerderij Onrust te Hornhuizen – www.kleinonrust.nl
Hotel Restaurant De Oude Smidse – klein hotel met bistro, terras en feestruimte te Westernieland – www.deoudesmidse.nl
B&B De Oelesprong – B&B appartement te Westernieland – www.oelesprong.nl
B&B Waddenstee – B&B huisje te Westernieland – http://waddenstee.nl
Grand Hotel De Kromme Raake – het kleinste hotel van Nederland in Eenrum – www.hoteldekrommeraake.nl
en Abraham’s Mosterdmakerij – Restaurant, Museum en Winkel te Eenrum – www.abrahamsmosterdmakerij.nl
Kookpodium Eenrum – Initiatief voor wekelijks koken en eten – http://kookpodium-eenrum.nl
Kunsthuis Noordwaarts – Centrum voor kunstbeoefening te Eenrum – www.kunsthuisnoordwaarts.nl
Restaurantschip Het Appeltje – Restaurant te Pieterburen – www.restaurantschiphetappeltje.nl
Bij De Kunstenaars – B&B te Ulrum – www.bijdekunstenaars.nl
De Natuurschool – natuuractiviteiten te Lauwersoog – www.natuurschool.nl
Robersum – Groepsaccommodatie, natuurcamping en trekkershutten te Vierhuizen – www.robersum.nl
Schathuys – Restaurant te Leens – www.schathuys.nl
en Korensant – Restaurant te Molenrij – www.korensant.nl
’t Toenhoes – B&B te Pieterburen – www.toenhoes.nl
Roodehaan – Camping, Restaurant & Podium te Warfhuizen – www.roodehaan.com
Waddenroos Lauwersmeer – B&B te Vierhuizen – link waddenroos
Stichting Wadloopcentrum Pieterburen – Wadloopcentrum te Lauwersoog – www.wadlopen.nl
Meer IJscafé – IJscafé en Café te Lauwersoog – www.meer-ijs.nl

Advertenties